دسته‌ها
دپارتمان کشاورزی

پلاک کوبی درختان

شرکت روان فناوری هرمس با توجه به رسالت های خود مبنی بر ایجاد شهر هوشمند، در اقدامی داوطلبانه علاوه بر درخواست یکی از شهرداری های استان اصفهان و همچنین سازمان فضای سبز شهرداری اصفهان نسبت به ارائه چندین نمونه پلاک با جنسیت های مختلف اعم از پلی کربنات، ورق آهن و ورق آلومینیوم و همچنین پلی اورتان نمود، که تمامی این پلاکها مجهز به بارکدهای تشخیصی جهت خواندن اطلاعات مربوط به درخت می باشد. لازم به ذکراست در راستای هوشمند سازی این پروژه تیم تخصصی طراحی نرم افزار شرکت نیز اتوماسیونی را در این خصوص طراحی و ارائه نموده است. لذا کلیه مناطق شهرداری ها و همچنین شهرداری شهرهای بزرگ با توجه به تنوع محصول با قابلیت رقابتی از لحاظ کیفیت کالا و همچنین قیمت آماده عقد قرارداد و ارائه خدمت به این عزیزان خواهیم بود.

پروژه پلاک کوبی درختان جزء معدود پروژه های مفید برای فضای سبز کشور بوده است که با مدیریت درست و منطقی این پروژه می توان، گزارش های صحیح و کاربردی از وضعیت فعلی درختان در سراسرکشور بدست آورد، و با توجه به این که این پروژه بر روی بستر  جی آی اس نیز پیاده سازی شده است، می توان از اطلاعات جمع آوری شده در تهیه نقشه های مفید فضای شبز و شهرداری بهره برد. از مزیت های دیگر این پروژه کسب اطلاعات مفید و دقیق از تعداد درختان، سن آنها ، گونه آنها ، بیماری آنها ، آفت های آنها ،قطر آنها، و حتی مختصات آنها چه از نظر شهرداری و چه از نظر سازمان نقشه برداری و جی آی اس و گزینه های کاربردی دیگر.

پروژه پلاک کوبی الکترونیکی درختان کشور با هدف جمع آوری اطلاعات درختان و بررسی وضعیت فعلی درختان در شهر های مختلف کشور و هم چنین برنامه ریزی کلان برای آینده این درختان انجام شده است ، امید است با ادامه این پروژه در شهرهای دیگر شاهد موج  مثبتی از جانب مسئولان و مردم برای حفاظت بیشتر از درختان در سطح کشور ایجاد شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *